Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXII Niedziela Zwykła
wpisano: 01/09/2019

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dziś przeżywamy 80-tą rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Naszą powinnością jest pamięć o poległych w obronie Ojczyzny. O godz. 14:00 w całej Polsce zabrzmią dzwony kościelne aby upamiętnić 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W naszej świątyni podczas dzisiejszego nabożeństwa odprawianego o godzinie 17.30 będziemy prosili Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.

2. Dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy na dzisiejszą Mszę Świętą, o 11.30, podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów, na czas umacniania wiary, budowania naszej przyjaźni z Panem Bogiem i z bliźnimi.

3. Również dziś - z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej Mszy świętej wolontariusze z parafialnego Caritas będą przed kościołem zbierały ofiary z przeznaczeniem dla osób ubogich i osamotnionych w naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

4. Spotkania formacyjne wszystkich grup i wspólnot parafialnych rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

5. We środę o godzinie 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a o 18 Msza święta.

6. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. Zapraszamy również do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków. Spowiedź od 17.30, do chorych udamy się tradycyjnie w godzinach popołudniowych.  Niepokalane Serce Maryi uczcimy w pierwszą sobotę miesiąca podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.

7. Znajdująca się pod adresem www.ignacyloyola.pl nasza parafialna strona internetowa od dziś zmieniła swoją szatę graficzną. Zachęcamy do jej odwiedzenia i zapoznania się z treściami na niej prezentowanymi. Wszelkie opinie i ewentualne uwagi co do czytelności i przejrzystości nowej szaty graficznej prosimy przesłać do nas przez formularz znajdujący się w zakładce „Kontakt” Pozwoli nam to na wyłapanie ewentualnych błędów czy niedociągnięć, tak aby nasza parafialna strona jak najlepiej spełniała swoje zadanie.