Parafia św. Ignacego Loyoli w Warszawie
Ogłoszenia
V Niedziela Wielkanocna
wpisano: 19/05/2019

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Rocznicę I Komunii świętej. Podczas Mszy świętej o godzinie 11.30, odprawionej przez Ks. Dariusza,  dzieci z klas IV będą uroczyście obchodziły pierwszą rocznicę swojej  I Komunii świętej. Polecamy ich i ich rodziny modlitwom wiernych.

2. Dziś o ile pogoda pozwoli, o godzinie 17.00 odprawimy nabożeństwo majowe przy figurce Matki Bożej na skraju Puszczy Kampinoskiej. Dla mieszkańców Placówki i osób starszych majowe w kościele o godz. 17.30. Jeżeli jednak popołudnie będzie deszczowe, to na nabożeństwo majowe zapraszamy na 17.30 do kościoła.

3.  Spotkania grup parafialnych w tym tygodniu odbywają się według stałego grafiku.

4. We środę wieczorem Msza Święta poprzedzona nabożeństwem majowym i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Na nabożeństwa majowe zapraszamy każdego majowego wieczoru o godzinie 17.30.

6.  W najbliższy piątek 24 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych wieczorem Msza Święta poprzedzona nabożeństwem majowym i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

7. W sobotę 25 maja  nasz parafialny zespół Caritas będzie pełnił dyżur, od godz. 12.00 do 13.30. Serdecznie zapraszamy naszych podopiecznych.

8. W przyszłą niedzielę, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. Wszystkich zapraszamy na nabożeństwo majowe podczas którego przez wstawiennictwo najświętszej z wszystkich matek, Maryi, będziemy dziękować Panu Bogu za nasze mamy, za ich dobre serca i ręce, oraz prosić o potrzebne łaski w ich codziennym utrudzeniu.