Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła
wpisano: 19/09/2021

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dziś odbędzie się kolejny Marsz Życia i Rodziny – początek na pl. Zamkowym o godz. 11:30. Tegoroczne hasło; to ”Tato – bądź, prowadź, chroń”. Marsz zakończy się Mszą św. w kościele św. Krzyża o godz. 13:00.

2. Również dziś na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I Komunii świętej

3. W tym tygodniu spotkania grup parafialnych oraz próba chóru parafialnego według stałego grafiku.

4. W środę  Msza święta i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00.

5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

- we wtorek  św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

- w czwartek św. Ojca Pio

- w sobotę bł. Władysława z Gielniowa - kapłana – patrona miasta Warszawy

6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do współpracy nowych wolontariuszy.  Panie będą pełniły swój dyżur w najbliższą sobotę 25 września od godziny 12.00 do 13.30. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych podopiecznych oraz chętnych do dołączenia do naszego Zespołu Caritas.

7. W przyszłą niedzielę 26 września:

- na Mszę świętą o godzinie 10.00 oraz na spotkanie, zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów, oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, i ich rodziców.

- na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci z klas IV które rozpoczną przygotowanie do Rocznicy swojej I Komunii świętej.

- na Mszę świętą o godzinie 18.00 oraz na spotkanie zapraszamy rodziców i młodzież, która będzie w tym roku kontynuować przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.