Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła
wpisano: 29/09/2019

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w naszej parafii nowy rok formacyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

I tak:

- na Mszę świętą o godzinie 10.00 oraz na pierwsze powakacyjne spotkanie, zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów, oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, i ich rodziców.

- na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I Komunii świętej, oraz dzieci z klas IV które rozpoczną przygotowanie do Rocznicy swojej I Komunii świętej.

- na Mszę świętą o godzinie 18.00 oraz na spotkanie zapraszamy rodziców i młodzież, która będzie w tym roku kontynuować przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

2. Rozpoczynający się we wtorek miesiąc październik, jest czasem modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg. W naszej parafii nabożeństwo różańcowe będzie odprawiane codziennie o godzinie 17.30.

3. Jutro – wyjątkowo - nie będzie wieczornego spotkania grupy modlitewnej. Pozostałe spotkania grup parafialnych odbędą się według stałego grafiku.

4. W piątek 4 października – we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu -  przypada I piątek miesiąca. Do chorych udamy się tradycyjnie w godzinach popołudniowych. Spowiedź w kościele od 17.00, Nabożeństwo różańcowe o 17.30.

5. W pierwszą sobotę miesiąca - 5 października – przypada wspomnienie św. Faustyny, apostołki Bożego miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy wszystkich na godzinie 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z możliwością indywidualnej adoracji Najświętszego. Sakramentu. Zaś przed wieczorną Mszą Świętą nabożeństwo pierwszosobotnie, połączone z modlitwą różańcową. Serdecznie zapraszamy.

6. W  przyszłą niedzielę – 6 października, po Mszy św. o godzinie 10.00. zapraszamy na pierwsze spotkanie  młodzież klas VIII, która rozpocznie swoje przygotowanie do Bierzmowania i ich Rodziców.

7. Opiece Matki Bożej - Królowej różańca świętego polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia.