Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkanocna
wpisano: 18/04/2021

Ogłoszenia Parafialne.

1. Rodzicom oraz dzieciom rocznicowym przypominamy o dzisiejszym spotkaniu formacyjnym,  po Mszy św. o godz. 11.30.

2. W jutrzejszy poniedziałek 19 kwietnia przypada 78 rocznica Powstania w Getcie Warszawskim.

3. We środę o godzinie 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek tradycyjnie od 17.00 do 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji.

5. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie. W tym dniu dziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji , którego dokonał św. Wojciech.

6. W sobotę 24 kwietnia od godziny 12.00 parafialny zespół Caritas będzie rozdawał paczki z produktami żywnościowymi dla osób objętych naszą opieką. Podopiecznych serdecznie zapraszamy.

7. W niedzielę 25 kwietnia przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to dzień imienin pracującego w naszej parafii księdza Marka. Pamiętajmy tego dnia o księdzu Marku w naszych modlitwach, zaś na Mszę świętą  w intencji księdza Marka zapraszamy w przyszłą niedzielę na godzinę 11.30.

8. Przyszła niedziela jest także obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza.  Tego dnia w sposób szczególny będziemy się modlić o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Ofiary zbierane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

9. Przypominamy o konieczności zachowania obostrzeń sanitarnych; o obowiązku używania maseczek, oraz o zachowaniu dystansu miedzy sobą.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień