Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXV Niedziela Zwykła
wpisano: 22/09/2019

Ogłoszenia Parafialne.

1. Powoli dobiega końca miesiąc wrzesień. Rozpoczęła się już astronomiczna jesień. Po czasie wakacji i urlopów powróciliśmy już do codziennych zajęć związanych z nowym rokiem szkolnym. I tak: w tym tygodniu w poniedziałek o godzinie 19.00 spotkanie grupy modlitewnej dla dorosłych,  we wtorek próba scholii dziecięcej, we środę o 18.30 spotkanie Grupy Biblijnej, zaś we czwartek o 18.30 próba chóru parafialnego. Pragniemy wszystkich zaprosić do aktywnego włączenia się w życie naszej parafialnej wspólnoty. Działa w niej szereg grup modlitewnych i apostolskich. Zaangażujmy się w ich działalność.

2. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do współpracy nowych wolontariuszy.  Panie będą pełniły swój dyżur w najbliższą sobotę 28 września od godziny 12.00 do 13.30. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych podopiecznych oraz wszystkich chętnych do dołączenia do naszego Zespołu Caritas.

3. Najbliższa niedziela to tradycyjnie dzień rozpoczęcia w naszej parafii spotkań formacyjnych dla dzieci i młodzieży. I tak:

- na Mszę świętą o godzinie 10.00 oraz na pierwsze powakacyjne spotkanie, zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów, oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, i ich rodziców.

- na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I Komunii świętej, oraz dzieci z klas IV które rozpoczną przygotowanie do Rocznicy swojej I Komunii świętej.

- zaś na Mszę świętą o godzinie 18.00 oraz na spotkanie zapraszamy rodziców i młodzież, które będą w tym roku kontynuować przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Spotkanie dla młodzieży która w tym roku rozpocznie swoje przygotowanie do Bierzmowania i jej Rodziców odbędzie się w niedzielę – 6 października, po Mszy św. o godzinie 11.30.