Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Zwykła
wpisano: 02/02/2020

Ogłoszenia Parafialne.

1. W dzisiejszą niedzielę, 2 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu z inicjatywy św. Papieża Jana Pawła II obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej.

2. Dziś o godzinie 12.30 wypominki, o 17.30 z racji I Niedzieli miesiąca zapraszamy na ostatnie w tym roku wspólne kolędowanie małemu Jezusowi przy Szopce.

3. Dziś, po każdej Mszy świętej, wolontariusze z parafialnego Caritas zbierają przed kościołem ofiary z przeznaczeniem osób ubogich i osamotnionych z naszej wspólnoty parafialnej.

4. We środę o godzinie 18.00 Msza Święta poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W nadchodzącym tygodniu spotkania grup i wspólnot parafialnych o stałych porach.

6. W piątek 7 lutego przypada I piątek miesiąca. Msza święta do Serca Pana Jezusa o 18.00. Spowiedź tego  dnia od godziny 17.30. W godzinach popołudniowych kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentu pojednania i Komunii św. Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinom i bezpośrednio zainteresowanym.

7. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.30 spotkanie członkiń kółek Żywego Różańca,  zaś o godzinie 17.30  nabożeństwo, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.