Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła
wpisano: 12/07/2020

Ogłoszenia Parafialne

1. Dziś o godzinie 12.30 Wypominki, o 16.30 spotkanie członkiń kółek Żywego Różańca zaś o 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji naszej Ojczyzny.

2. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

3. Środowa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy tradycyjnie o godzinie 17.40.

4. W czwartek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel, Tradycyjnie od godziny 17.00 do wieczornej Mszy św. o 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji. Serdecznie zapraszamy.

5. W miesiącach letnich wielu z nas odpoczywa, ale dla równie wielu ludzi lato jest czasem wytężonej pracy. Pamiętajmy zwłaszcza o pracujących w szpitalach – szczególnie tych zakaźnych, na roli, na budowach, w  transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, będąca wyrazem wdzięczności za ich trud podejmowany dla dobra wspólnego.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika „Niedziela”.