Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXVII Niedziela Zwykła
wpisano: 03/10/2021

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dziś po Mszy św. o godzinie 10.00 spotkanie organizacyjne dla młodzieży klas VIII, która rozpocznie przygotowanie do Bierzmowania i ich Rodziców, o 12.30 wypominki, zaś o 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

2. Po każdej Mszy świętej, wolontariusze będą zbierali ofiary, z przeznaczeniem dla osób objętych opieką parafialnego Caritas. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za każdy dar waszych serc.

3. W naszej parafii - już od sześciu lat - pod nazwą „Dzieciaki z Loyoli” funkcjonuje schola dziecięca –która pomaga w prowadzeniu śpiewu na Mszy o godz. 11.30. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 nasz organista – p. Sławek zaprasza wszystkie dzieci, które chcą dołączyć do naszej scholii.

4. Jutro po Mszy wieczornej spotkanie grupy modlitewnej, we wtorek próba scholii, we środę spotkanie grupy biblijnej, zaś we czwartek próba chóru parafialnego.

5. Październik, jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zachęcamy do wytrwałego odmawiania tej modlitwy, zwłaszcza w rodzinach. Nabożeństwa różańcowe są celebrowane w naszym kościele codziennie o godzinie 17.00. Różaniec ze szczególnym udziałem dzieci w każdą środę i piątek o 17.00.

6. W najbliższą niedzielę - 10 października - pod hasłem " Nie lękajcie się" będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. W ramach obchodów Dnia Papieskiego w kościołach w całym kraju odbywa się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży. Zachęcamy serdecznie do włączenia się w to wspaniałe dzieło, którego celem jest praktyczne wprowadzanie w życie nauczania naszego wielkiego rodaka. Na zakończenie każdej Mszy świętej udzielimy uroczystego błogosławieństwa relikwiami św. Jana Pawła II.

8. Książka Intencji na rok 2022 będzie dostępna od niedzieli 24 października, wtedy też rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok następny.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.