Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkanocna
wpisano: 08/05/2022

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców, o godzinie 17.30 nabożeństwo majowe, zaś po każdej Mszy świętej wolontariusze parafialnego Caritas będą zbierali ofiary z przeznaczeniem dla osób biednych i potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać za ofiarność.

3.  Również dziś, o godzinie 16.30,  spotkanie członkiń Kółek Żywego Różańca, zaś o godzinie 17.30 nabożeństwo majowe.

4. W poniedziałek, 9 maja przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza święta o godzinie 18.00.

5. W piątek, 13 maja, w liturgii będziemy wspominać Matkę Bożą Fatimską. Tego dnia przypada także 39. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II.

6. W sobotę, 14 maja, święto Świętego Macieja Apostoła, który dołączył do grona Dwunastu po śmierci Judasza. Jest to również dzień imienin naszego Pana Kościelnego, którego osobę polecamy waszej modlitwie,

7. W przyszłą niedzielę 15 maja będziemy w naszej Parafii przeżywać Uroczystość I Komunii świętej. Podczas Mszy świętej o godzinie 11.30 grupa dzieci z klas III po raz pierwszy spotka się z Jezusem Eucharystycznym obecnym w Najświętszym Sakramencie. Polecamy ich i ich rodziny modlitwom wiernych. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci i rodziców w piątek 13  maja o godzinie 18.30, a po niej próba generalna.   

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Boże natchnienia.    

Od poniedziałku 4 lipca przez cały lipiec i sierpień Msze święte w dni powszednie będą sprawowane w kaplicy św. Ignacego. Msze święte niedzielne będą sprawowane w kościele. Kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych będzie czynna tylko w soboty od 10.00 do 12.00.