Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła
wpisano: 17/09/2023

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dzisiaj przypada rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku – w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej ojczyzny na Wschodzie.

2. Jutro,  przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, głównego patrona Polski. Naszą modlitwą otaczajmy młode pokolenie, aby wzrastało w wierze i bliskości Pana.

3. Po okresie wakacji i urlopów powróciliśmy już do codziennych zajęć. Zapraszamy zatem serdecznie naszych parafian, do włączania się w działalność parafialnych grup i wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. Szczegółowymi informacjami służą księża wikariusze.

4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej pierwsze powakacyjne spotkanie grupy modlitewnej.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy tradycyjnie o godzinie 17.45. zaś po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.

6. W czwartek obchodzimy święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty Od godziny 17.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do Mszy wieczornej.

7. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do współpracy nowych wolontariuszy. Panie będą pełniły swój dyżur w sobotę 30 września od godziny 12.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych podopiecznych oraz wszystkich chętnych do dołączenia do naszego Zespołu Caritas.

8. Najbliższa niedziela to tradycyjnie dzień rozpoczęcia w naszej parafii spotkań formacyjnych I tak:

- na Mszę świętą o godzinie 10.00 oraz na pierwsze powakacyjne spotkanie, zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów, oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, i ich rodziców.

- na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I Komunii świętej, oraz dzieci z klas IV, które rozpoczną przygotowanie do Rocznicy swojej I Komunii świętej.

- na Mszę świętą o godzinie 18.00 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i młodzież,  która w tym roku chce rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.